• Wakacje 2009

• Projektor wolontariat studencki działa w naszej szkole również w czasie tegorocznych wakacji. Zaczęło się od zajęć artystycznych połączonych z grami i zabawami ruchowymi. Niezwykle ciekawe okazało się malowanie roślinami.

Zajęcia w ramach realizacji projektu "Własność=Jasność" w przystępny sposób przybliżyły dzieciom pojęcia prywatyzacji i własności prywatnej.
          Przydatne informacje "przemycone" zostały przez sprytne studentki (Agnieszkę i Zuzę) poprzez gry i zabawy z pedagogiki zabawy, a także tańce i piosenki. Nie zabrakło prac związanych z wymarzonym własnym domem, własnoręcznie wykonanych map okolicy oraz gry monopol.

Studentki realizujące projekt "Nauka na wesoło- wakacyjna przygoda" zaprosiły dzieci na zajęcia ruchowe połączone z zajęciami artystyczno-technicznymi oraz elementami nauki języków obcych (angielskiego i niemieckiego). Do udziału w tym projekcie zaproszeni zostali uczestnicy półkolonii organizowanej przez świetlicę środowiskową "Nasza Gromadka"

Zaprzyjaźnione z nami studentki z okolic Gniezna (Natalia, Karolina, Magda i Kinga) już po raz drugi spędzały u nas dwa tygodnie realizując w szkole trzy projekty: Wyspa pełna zmysłów,Wesołe przygody w świecie teatru i Baw się razem z nami. Prowadziły one zajęcia w formie warsztatowej z wykorzystaniem gier i zabaw integracyjnych. Wprowadziły uczestników w świat teatru i pobudzały dziecięce zmysły.