• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• Drugiego września, po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej, spotkaliśmy się na uroczystości inauguracji roku szkolnego 2019/ 2020. Pan Dyrektor Grzegorz Plec powitał serdecznie wszystkich zebranych– dzieci, rodziców, grono pedagogiczne oraz pozostałych pracowników szkoły. Po zakończonym apelu uczniowie poszczególnych klas spotkali się ze swoimi wychowawcami.
            Pełni zapału i chęci do pracy rozpoczynamy kolejny rok szkolny.
            Życzymy wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w szkole.
            Powodzenia!!!

• Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

• W uroczystości udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Na wstępie nasi absolwenci zatańczyli poloneza. Dyrektor szkoły pani Alicja Maciołek podsumowała rok szkolny. Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym odnieśli największe sukcesy w nauce przyjęli gratulacje, dyplomy i nagrody książkowe. Podczas apelu wójt Gminy Iława, przedstawiciele Sołectwa, Rada Rodziców, nauczyciele i uczniowie uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę, wieloletnią Dyrektor szkoły, panią Alicję Maciołek. Na koniec uroczystości życzyliśmy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji.

• Pożegnanie absolwentów

• To był wyjątkowy dzień. Edukację zakończyła jedna klasa VIII szkoły podstawowej oraz dwie klasy III gimnazjum. To więc historyczne zakończenie roku szkolnego - po raz pierwszy po latach przerwy mury szkolne opuszczali uczniowie klasy VIII i po raz ostatni szkoła żegnała gimnazjalistów.

• Dzień Rodziny

• Uczniowie klas młodszych zaprosili swoich rodziców, aby uczcić Dzień Mamy i Dzień Taty. Dzieci z radością recytowały wiersze, śpiewały piosenki i wykonały taniec dla swoich rodziców.