• Dzień Niepodległości

• 11 listopada obchodziliśmy 101 rocznicę odzyskania przez Poskę niepodległości. Z tej okazji przygotowaliśmy akademię, aby uczcić to narodowe święto. Obchody 11 listopada to właśnie nasz szacunek dla tych wielkich, często bezimiennych bohaterów, to nasz hołd składany w postaci pamięci czasu minionego. To nasz moralny obowiązek jako Poaków i jako ludzi szanujących wolność narodów.

• Dzień Edukacji Narodowej

• W dniu 11.10.2019 r. odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten dzień to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej.  W naszej szkole spędziliśmy go wesoło. Wychowawcy wraz ze swoimi uczniami wykonywali wiele humorystycznych zadań. Były też kwiaty i podziękowania.