• BAL KARNAWAŁOWY

• W dniu 13.02.2020r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana czekały na zabawę. W tym dniu dzieci przemieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, policjantów, spider-menów oraz wiele innych postaci. Wszyscy bawili się znakomicie.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Z małym opóźnieniem w naszej szkole zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z oddziału przedszkolnego, klasy I, II i III, zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Z okazji święta wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy co najmniej stu lat, byśmy zawsze mogli mieć ich blisko siebie!